| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.6 Ćwiczenia (s.basen), Ewa Sak | | 8:00, gr.12 Ćwiczenia (s.basen), Sebastian Korus | | 8:00, gr.17 Ćwiczenia (s.basen), Władysław Gurgul | | 8:00, gr.23 Ćwiczenia (s.basen), Ewa Lesiuk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.1 Ćwiczenia (s.basen), Władysław Gurgul | | 9:30, gr.7 Ćwiczenia (s.basen), Aleksander Fangor | | 9:30, gr.13 Ćwiczenia (s.basen), Sebastian Korus | | 9:30, gr.18 Ćwiczenia (s.basen), Ewa Lesiuk | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.2 Ćwiczenia (s.basen), Aleksander Fangor | | 11:00, gr.8 Ćwiczenia (s.basen), Adam Suchański | | 11:00, gr.14 Ćwiczenia (s.basen), Piotr Nowak | | 11:00, gr.19 Ćwiczenia (s.basen), Adam Suchański | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.3 Ćwiczenia (s.basen), Bartosz Ligas | | 12:30, gr.9 Ćwiczenia (s.basen), Władysław Gurgul | | | 12:30, gr.20 Ćwiczenia (s.basen), Leszek Binert | | 12:30, gr.24 Ćwiczenia (s.basen), Stanisław Bonk | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.4 Ćwiczenia (s.basen), Katarzyna Ostrowska | | 14:00, gr.10 Ćwiczenia (s.basen), Sebastian Korus | | 14:00, gr.15 Ćwiczenia (s.basen), Sebastian Korus | | 14:00, gr.21 Ćwiczenia (s.basen), Radosława Hrebenda-Kuenstler | | 14:00, gr.25 Ćwiczenia (s.basen), Jolanta Matuszczyk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.5 Ćwiczenia (s.basen), Radosława Hrebenda-Kuenstler | | 15:30, gr.11 Ćwiczenia (s.basen), Sebastian Korus | | 15:30, gr.16 Ćwiczenia (s.basen), Piotr Nowak | | 15:30, gr.22 Ćwiczenia (s.basen), Piotr Nowak | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|