Plan zajęć przedmiotu Pływanie - nauka i doskonalenie [32-PLYWKM] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Władysław Gurgul
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Aleksander Fangor
11:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Bartosz Ligas
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Katarzyna Ostrowska
14:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
15:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Wtorek
Ewa Sak
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Aleksander Fangor
9:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Adam Suchański
11:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Władysław Gurgul
12:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Sebastian Korus
14:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Sebastian Korus
15:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Środa
Sebastian Korus
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Sebastian Korus
9:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Piotr Nowak
11:00
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Sebastian Korus
14:00
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Piotr Nowak
15:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Czwartek
Władysław Gurgul
8:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Ewa Lesiuk
9:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Adam Suchański
11:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Leszek Binert
12:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
14:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Piotr Nowak
15:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Piątek
Ewa Lesiuk
8:00
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
12:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala basen, budynek nr KT-04
Jolanta Matuszczyk
14:00
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala basen, budynek nr KT-04
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)