Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet [32-SIATK] semestr letni 2009/2010
Ustawienia planu
Poniedziałek
Henryk Borgosz
8:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Suchański
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Władysław Gurgul
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
12:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Stanisław Bonk
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
15:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wtorek
Witold Wróblewski
9:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Leszek Binert
9:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Halina Makuch
9:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Ewa Sak
11:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Wiesław Majcher
12:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Środa
Stanisław Bonk
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Jolanta Matuszczyk
9:30
Ćwiczenia, grupa 27
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
12:30
Ćwiczenia, grupa 28
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Krzysztof Zabielny
12:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Eugenia Lukasek
14:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
15:30
Ćwiczenia, grupa 29
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Czwartek
Krzysztof Zabielny
9:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Suchański
9:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wiesław Majcher
12:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Piątek
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Suchański
8:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: