| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.20 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Henryk Borgosz | 8:00, gr.4 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Adam Suchański | | | 8:00, gr.11 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | | | 8:00, gr.24 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 8:00, gr.17 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Adam Suchański | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.1 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Władysław Gurgul | | 9:30, gr.26 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Witold Wróblewski | 9:30, gr.8 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Leszek Binert | 9:30, gr.5 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Halina Makuch | | 9:30, gr.27 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Jolanta Matuszczyk | | 9:30, gr.22 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Krzysztof Zabielny | 9:30, gr.15 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Adam Suchański | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.6 Ćwiczenia (sala dolna bud.KT-04), Ewa Sak | | 11:00, gr.13 Ćwiczenia (sala dolna bud.KT-04), Radosława Hrebenda-Kuenstler | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.21 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Krzysztof Zabielny | 12:30, gr.2 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | | 12:30, gr.7 Ćwiczenia (sala dolna bud.KT-04), Wiesław Majcher | | 12:30, gr.28 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Henryk Borgosz | 12:30, gr.14 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Krzysztof Zabielny | | 12:30, gr.16 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Wiesław Majcher | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.12 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Eugenia Lukasek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.3 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Radosława Hrebenda-Kuenstler | | | 15:30, gr.29 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Henryk Borgosz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|