Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet [32-SIATK] semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Witold Wróblewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Krzysztof Zabielny
12:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Wiesław Majcher
12:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
14:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
15:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wtorek
Witold Wróblewski
9:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Halina Makuch
9:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Halina Makuch
11:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Środa
Stanisław Bonk
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Adam Górnik
9:30
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Adam Górnik
12:30
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Adam Suchański
14:00
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Eugenia Lukasek
14:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Czwartek
Stanisław Bonk
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
9:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Beata Machulec
12:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Agnieszka Jaroszewska
14:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Piątek
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Agnieszka Jaroszewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Agnieszka Jaroszewska
12:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: