Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet [32-SIATK.1] semestr zimowy 2004/2005

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Barbara Kotowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Władysław Gurgul
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Maria Gołkowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Barbara Kotowska
9:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Halina Makuch
12:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Czesław Bzikot
12:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Małgorzata Kuder
14:00 Ćwiczenia, grupa 42 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Ewa Sak
14:00 Ćwiczenia, grupa 41 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Wtorek

Alicja Cywińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Radosława Hrebenda-Kuenstler
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Witold Wróblewski
9:30 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
9:30 Ćwiczenia, grupa 16 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Leszek Binert
9:30 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Eugenia Lukasek
11:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Czesław Bzikot
12:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wiesław Majcher
14:00 Ćwiczenia, grupa 43 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04

Środa

Henryk Borgosz
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Maria Gołkowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Adam Górnik
9:30 Ćwiczenia, grupa 20 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Alicja Cywińska
9:30 Ćwiczenia, grupa 19 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Stanisław Bonk
9:30 Ćwiczenia, grupa 18 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
11:00 Ćwiczenia, grupa 28 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
11:00 Ćwiczenia, grupa 27 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Maria Gołkowska
11:00 Ćwiczenia, grupa 26 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
12:30 Ćwiczenia, grupa 36 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Agnieszka Jaroszewska
14:00 Ćwiczenia, grupa 46 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Krzysztof Zabielny
14:00 Ćwiczenia, grupa 45 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Eugenia Lukasek
14:00 Ćwiczenia, grupa 44 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Leszek Binert
15:30 Ćwiczenia, grupa 49 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Czwartek

Krzysztof Zabielny
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Beata Machulec
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Wiesław Majcher
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
9:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Agnieszka Jaroszewska
9:30 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Witold Wróblewski
11:00 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Jolanta Matuszczyk
11:00 Ćwiczenia, grupa 29 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Małgorzata Kuder
12:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Maria Gołkowska
12:30 Ćwiczenia, grupa 37 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
14:00 Ćwiczenia, grupa 47 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 124, budynek nr SC-03

Piątek

Henryk Borgosz
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Witold Wróblewski
9:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Maria Gołkowska
9:30 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Adam Górnik
11:00 Ćwiczenia, grupa 32 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Witold Wróblewski
12:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Witold Wróblewski
14:00 Ćwiczenia, grupa 48 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)