Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet [32-SIATK.1] semestr zimowy 2004/2005
Ustawienia planu
Poniedziałek
Barbara Kotowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Władysław Gurgul
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Maria Gołkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Barbara Kotowska
9:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3F, budynek nr KT-06
Halina Makuch
12:30
Ćwiczenia, grupa 34
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Czesław Bzikot
12:30
Ćwiczenia, grupa 33
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Małgorzata Kuder
14:00
Ćwiczenia, grupa 42
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Ewa Sak
14:00
Ćwiczenia, grupa 41
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wtorek
Alicja Cywińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Radosława Hrebenda-Kuenstler
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Witold Wróblewski
9:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
9:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 3F, budynek nr KT-06
Leszek Binert
9:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Eugenia Lukasek
11:00
Ćwiczenia, grupa 25
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Czesław Bzikot
12:30
Ćwiczenia, grupa 35
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wiesław Majcher
14:00
Ćwiczenia, grupa 43
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Środa
Henryk Borgosz
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Maria Gołkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Adam Górnik
9:30
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Alicja Cywińska
9:30
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3F, budynek nr KT-06
Stanisław Bonk
9:30
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
11:00
Ćwiczenia, grupa 28
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
11:00
Ćwiczenia, grupa 27
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Maria Gołkowska
11:00
Ćwiczenia, grupa 26
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
12:30
Ćwiczenia, grupa 36
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Agnieszka Jaroszewska
14:00
Ćwiczenia, grupa 46
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Krzysztof Zabielny
14:00
Ćwiczenia, grupa 45
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Eugenia Lukasek
14:00
Ćwiczenia, grupa 44
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Leszek Binert
15:30
Ćwiczenia, grupa 49
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Czwartek
Krzysztof Zabielny
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Beata Machulec
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Wiesław Majcher
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
9:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Agnieszka Jaroszewska
9:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Witold Wróblewski
11:00
Ćwiczenia, grupa 30
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Jolanta Matuszczyk
11:00
Ćwiczenia, grupa 29
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Małgorzata Kuder
12:30
Ćwiczenia, grupa 38
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Maria Gołkowska
12:30
Ćwiczenia, grupa 37
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
14:00
Ćwiczenia, grupa 47
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Piątek
Henryk Borgosz
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Witold Wróblewski
9:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Maria Gołkowska
9:30
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Adam Górnik
11:00
Ćwiczenia, grupa 32
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Witold Wróblewski
12:30
Ćwiczenia, grupa 40
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Witold Wróblewski
14:00
Ćwiczenia, grupa 48
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-04 — Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)