| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.3 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Barbara Kotowska | 8:00, gr.2 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Władysław Gurgul | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Maria Gołkowska | | 8:00, gr.5 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Alicja Cywińska | 8:00, gr.4 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Radosława Hrebenda-Kuenstler | | 8:00, gr.8 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Henryk Borgosz | 8:00, gr.7 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Alicja Cywińska | 8:00, gr.6 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Maria Gołkowska | | 8:00, gr.11 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Krzysztof Zabielny | 8:00, gr.10 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Beata Machulec | 8:00, gr.9 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Wiesław Majcher | | 8:00, gr.13 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Henryk Borgosz | 8:00, gr.12 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Adam Górnik | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.14 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Barbara Kotowska | | 9:30, gr.17 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Witold Wróblewski | 9:30, gr.16 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Alicja Cywińska | 9:30, gr.15 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Leszek Binert | | 9:30, gr.20 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 9:30, gr.19 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Alicja Cywińska | 9:30, gr.18 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | | 9:30, gr.22 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Krzysztof Zabielny | 9:30, gr.21 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Agnieszka Jaroszewska | | 9:30, gr.24 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Witold Wróblewski | 9:30, gr.23 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Maria Gołkowska | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.25 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Eugenia Lukasek | | 11:00, gr.28 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Henryk Borgosz | 11:00, gr.27 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Alicja Cywińska | 11:00, gr.26 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Maria Gołkowska | | 11:00, gr.30 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Witold Wróblewski | 11:00, gr.29 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Jolanta Matuszczyk | | 11:00, gr.32 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Adam Górnik | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.34 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Halina Makuch | 12:30, gr.33 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Czesław Bzikot | | 12:30, gr.35 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Czesław Bzikot | | 12:30, gr.36 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | | 12:30, gr.38 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Małgorzata Kuder | 12:30, gr.37 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Maria Gołkowska | | 12:30, gr.40 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Witold Wróblewski | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.42 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Małgorzata Kuder | 14:00, gr.41 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Ewa Sak | | 14:00, gr.43 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Wiesław Majcher | | 14:00, gr.46 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Agnieszka Jaroszewska | 14:00, gr.45 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Krzysztof Zabielny | 14:00, gr.44 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Eugenia Lukasek | | 14:00, gr.47 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Henryk Borgosz | | 14:00, gr.48 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Witold Wróblewski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.49 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Leszek Binert | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|