Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet i mężczyzn [32-SIATKM] semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Halina Makuch
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Wtorek
Alicja Cywińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Alicja Cywińska
11:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Janusz Hajduk
12:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Alicja Cywińska
14:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Środa
Jolanta Matuszczyk
9:30
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Halina Makuch
11:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Krzysztof Zabielny
15:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Wiesław Majcher
15:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3F, budynek nr KT-06
Wiesław Majcher
17:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Czwartek
Krzysztof Zabielny
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Alicja Cywińska
9:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 3F, budynek nr KT-06
Witold Wróblewski
12:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Jolanta Matuszczyk
14:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Michał Krzak
14:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Piątek
Władysław Gurgul
9:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 3F, budynek nr KT-06
Witold Wróblewski
12:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Witold Wróblewski
14:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: