Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet i mężczyzn [32-SIATKM] semestr zimowy 2012/2013

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Halina Makuch
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Krzysztof Zabielny
14:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04

Wtorek

Alicja Cywińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Alicja Cywińska
11:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Janusz Hajduk
12:30 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Eugenia Lukasek
14:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Alicja Cywińska
14:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 3F, budynek nr KT-06

Środa

Jolanta Matuszczyk
9:30 Ćwiczenia, grupa 16 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Halina Makuch
11:00 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Wiesław Majcher
14:00 Ćwiczenia, grupa 20 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Wiesław Majcher
15:30 Ćwiczenia, grupa 21 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Krzysztof Zabielny
15:30 Ćwiczenia, grupa 12 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04

Czwartek

Krzysztof Zabielny
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Alicja Cywińska
9:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Witold Wróblewski
12:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Michał Krzak
14:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Agnieszka Jaroszewska
15:30 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Jolanta Matuszczyk
15:30 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 124, budynek nr SC-03

Piątek

Władysław Gurgul
9:30 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Witold Wróblewski
12:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Witold Wróblewski
14:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)