Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet i mężczyzn [32-SIATKM] semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Stanisław Bonk
9:35
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Władysław Gurgul
11:10
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
12:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Wtorek
Jolanta Matuszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Alicja Cywińska
9:35
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 3F, budynek nr KT-06
Witold Wróblewski
9:35
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
14:20
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 14:20 - 15:50
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Środa
Halina Makuch
8:00
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Agnieszka Jaroszewska
11:10
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 124, budynek nr SC-03
Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:10
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
11:10
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Ewa Lesiuk
12:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Krzysztof Zabielny
14:20
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Czwartek
Michał Krzak
8:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3F, budynek nr KT-06
Krzysztof Zabielny
9:35
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Adam Suchański
11:10
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Michał Krzak
11:10
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 3F, budynek nr KT-06
Ewa Sak
12:45
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Janusz Hajduk
14:20
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 14:20 - 15:50
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piątek
Janusz Hajduk
8:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Adam Suchański
11:10
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Witold Wróblewski
11:10
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-04 — Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)