| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.4 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Halina Makuch | | 8:00, gr.8 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Halina Makuch | | 8:00, gr.27 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Agnieszka Jaroszewska | 8:00, gr.16 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Halina Makuch | 8:00, gr.13 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Ewa Sak | | 8:00, gr.20 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Michał Krzak | | 8:00, gr.25 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Władysław Gurgul | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 9:30, gr.14 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Ewa Sak | | | 9:30, gr.22 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Adam Suchański | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.17 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Halina Makuch | | 11:00, gr.21 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Michał Krzak | | 11:00, gr.23 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Beata Machulec | 12:30, gr.1 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Radosława Hrebenda-Kuenstler | | 12:30, gr.9 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Stanisław Bonk | | 12:30, gr.11 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.29 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Krzysztof Zabielny | 14:00, gr.2 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Stanisław Bonk | | 14:00, gr.31 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Jolanta Matuszczyk | 14:00, gr.6 Ćwiczenia (sala dolna bud.KT-04), Ewa Sak | | 14:00, gr.32 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Ewa Lesiuk | | 14:00, gr.19 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Janusz Hajduk | | 14:00, gr.33 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Krzysztof Zabielny | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.30 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Krzysztof Zabielny | 15:30, gr.3 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Adam Suchański | | 15:30, gr.26 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Janusz Hajduk | 15:30, gr.10 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Stanisław Bonk | 15:30, gr.7 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Krzysztof Zabielny | | 15:30, gr.18 Ćwiczenia (3F bud.KT-06), Halina Makuch | 15:30, gr.15 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Radosława Hrebenda-Kuenstler | 15:30, gr.12 Ćwiczenia (sala górna bud.KT-04), Sebastian Korus | | | 15:30, gr.35 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Sebastian Korus | 15:30, gr.34 Ćwiczenia (10/SALA GIMNASTYCZNA bud.SC-04), Krzysztof Zabielny | 15:30, gr.28 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Halina Makuch | 15:30, gr.24 Ćwiczenia (sala dolna bud.KT-04), Ewa Sak | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|