Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet i mężczyzn [32-SIATKM] semestr zimowy 2017/2018

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Halina Makuch
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Beata Machulec
12:30 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Radosława Hrebenda-Kuenstler
12:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
14:00 Ćwiczenia, grupa 29 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Stanisław Bonk
14:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
15:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Adam Suchański
15:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Wtorek

Halina Makuch
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Stanisław Bonk
12:30 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Jolanta Matuszczyk
14:00 Ćwiczenia, grupa 31 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Ewa Sak
14:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Janusz Hajduk
15:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Stanisław Bonk
15:30 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Krzysztof Zabielny
15:30 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Środa

Agnieszka Jaroszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 27 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Halina Makuch
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Ewa Sak
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Ewa Sak
9:30 Ćwiczenia, grupa 14 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Halina Makuch
11:00 Ćwiczenia, grupa 17 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Stanisław Bonk
12:30 Ćwiczenia, grupa 11 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Ewa Lesiuk
14:00 Ćwiczenia, grupa 32 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Halina Makuch
15:30 Ćwiczenia, grupa 18 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala 3F, budynek nr KT-06
Radosława Hrebenda-Kuenstler
15:30 Ćwiczenia, grupa 15 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Sebastian Korus
15:30 Ćwiczenia, grupa 12 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Czwartek

Michał Krzak
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Michał Krzak
11:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Janusz Hajduk
14:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Piątek

Władysław Gurgul
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Adam Suchański
9:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
11:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
14:00 Ćwiczenia, grupa 33 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Sebastian Korus
15:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
15:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Halina Makuch
15:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Ewa Sak
15:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala sala dolna, budynek nr KT-04
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)