Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Siatkówka kobiet i mężczyzn [32-SIATKM] semestr zimowy 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Beata Machulec
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Ewa Sak
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Beata Machulec
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 3F, budynek nr KT-06
Krzysztof Zabielny
13:45 Ćwiczenia, grupa 16 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Dominika Augustyn
15:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Wtorek

Radosława Hrebenda-Kuenstler
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Ewa Sak
13:45 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 13:45 - 15:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
15:30 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Michał Krzak
15:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Janusz Hajduk
17:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04

Środa

Bartosz Ligas
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 3F, budynek nr KT-06
Bartosz Ligas
9:45 Ćwiczenia, grupa 10 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 3F, budynek nr KT-06
Janusz Hajduk
15:30 Ćwiczenia, grupa 8 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala sala dolna, budynek nr KT-04

Czwartek

Bartosz Ligas
9:45 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Krzysztof Zabielny
13:45 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Radosława Hrebenda-Kuenstler
15:30 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Piątek

Stella Kubiczek
11:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Stella Kubiczek
13:45 Ćwiczenia, grupa 15 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)