Plan zajęć przedmiotu Siłownia ogólnorozwojowa [32-SILOG] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Sak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Sebastian Korus
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Aleksander Fangor
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Wtorek
Aleksander Fangor
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Piotr Nowak
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Katarzyna Ostrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Michał Krzak
13:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Bartosz Ligas
15:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Środa
Beata Machulec
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Bartosz Ligas
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Aleksander Fangor
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Bartosz Ligas
13:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Leszek Binert
15:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Czwartek
Beata Machulec
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Władysław Gurgul
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Beata Machulec
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Adam Suchański
13:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Adam Suchański
15:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Leszek Binert
17:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 17:15 - 18:45
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Piątek
Katarzyna Ostrowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Janusz Hajduk
11:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Janusz Hajduk
15:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala siłownia, budynek nr KT-04
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)