Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2009/2010
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Zabielny
11:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Suchański
11:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Gabriela Karkoszka
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Gabriela Karkoszka
14:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wtorek
Henryk Borgosz
8:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Henryk Borgosz
9:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Władysław Gurgul
12:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Władysław Gurgul
14:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Środa
Adam Górnik
11:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Czwartek
Stanisław Bonk
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Stanisław Bonk
9:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
11:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
12:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
14:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
14:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
15:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piątek
Gabriela Karkoszka
9:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
12:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
14:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: