Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2011/2012

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Krzysztof Zabielny
11:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Wiesław Majcher
12:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wiesław Majcher
14:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Wtorek

Ewa Lesiuk
9:30 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Agnieszka Jaroszewska
12:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Władysław Gurgul
12:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Władysław Gurgul
14:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Agnieszka Jaroszewska
14:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Władysław Gurgul
15:30 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Środa

Wiesław Majcher
9:30 Ćwiczenia, grupa 21 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
9:30 Ćwiczenia, grupa 18 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
11:00 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala 124, budynek nr SC-03

Czwartek

Stanisław Bonk
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Stanisław Bonk
9:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
11:00 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
11:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
12:30 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
12:30 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
14:00 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Piątek

Piotr Nowak
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
9:30 Ćwiczenia, grupa 16 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
11:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
12:30 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
12:30 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
14:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 124, budynek nr SC-03

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)