Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
9:35
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:35
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
11:10
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wtorek
Beata Machulec
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Leszek Binert
9:35
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
11:10
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 124, budynek nr SC-03
Ewa Lesiuk
15:55
Ćwiczenia, grupa 22
każdy wtorek, 15:55 - 17:25
Sala 124, budynek nr SC-03
Środa
Wiesław Majcher
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wiesław Majcher
9:35
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
11:10
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
12:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Czwartek
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
9:35
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:35
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
11:10
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piątek
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
9:35
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 124, budynek nr SC-03
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: