Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2015/2016

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jolanta Matuszczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
9:35 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Wtorek

Jolanta Matuszczyk
9:35 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala 124, budynek nr SC-03
Leszek Binert
9:35 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
11:10 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 11:10 - 12:40 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:45 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 12:45 - 14:15 Sala 124, budynek nr SC-03
Janusz Hajduk
14:20 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 14:20 - 15:50 Sala 124, budynek nr SC-03

Środa

Wiesław Majcher
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Wiesław Majcher
9:35 Ćwiczenia, grupa 6 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
12:45 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 12:45 - 14:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Czwartek

Jolanta Matuszczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
9:35 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:35 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
11:10 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala 124, budynek nr SC-03
Janusz Hajduk
11:10 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:45 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Piątek

Adam Górnik
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
9:35 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 9:35 - 11:05 Sala 124, budynek nr SC-03

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)