Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
9:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
11:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
15:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Wtorek
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
9:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Leszek Binert
9:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
11:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Krzysztof Zabielny
12:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
14:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Krzysztof Zabielny
14:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Środa
Radosława Hrebenda-Kuenstler
9:30
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
12:30
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
14:00
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Czwartek
Piotr Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 25
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
9:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
11:00
Ćwiczenia, grupa 27
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Witold Wróblewski
11:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Janusz Hajduk
12:30
Ćwiczenia, grupa 28
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piątek
Sebastian Korus
9:30
Ćwiczenia, grupa 31
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Agnieszka Jaroszewska
9:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Sebastian Korus
11:00
Ćwiczenia, grupa 30
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: