| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.10 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Piotr Nowak | | 8:00, gr.14 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | | | 8:00, gr.25 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Piotr Nowak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.11 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 9:30, gr.2 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Piotr Nowak | | 9:30, gr.15 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 9:30, gr.4 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Leszek Binert | | | 9:30, gr.26 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Piotr Nowak | | 9:30, gr.29 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Sebastian Korus | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.12 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 11:00, gr.3 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Piotr Nowak | | 11:00, gr.5 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Leszek Binert | | 11:00, gr.8 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Ewa Sak | | 11:00, gr.27 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Janusz Hajduk | 11:00, gr.20 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Witold Wróblewski | | 11:00, gr.30 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Sebastian Korus | 11:00, gr.22 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Agnieszka Jaroszewska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 12:30, gr.16 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Janusz Hajduk | 12:30, gr.6 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Krzysztof Zabielny | | 12:30, gr.18 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | 12:30, gr.9 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Ewa Sak | | 12:30, gr.28 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Janusz Hajduk | | 12:30, gr.31 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Sebastian Korus | 12:30, gr.23 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Halina Makuch | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.17 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Janusz Hajduk | 14:00, gr.7 Ćwiczenia (s.BS-01 (SALA GIMN.) bud.KT-05), Krzysztof Zabielny | | 14:00, gr.19 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Adam Górnik | | 14:00, gr.21 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Agnieszka Jaroszewska | | 14:00, gr.24 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Halina Makuch | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.13 Ćwiczenia (124 bud.SC-03), Jolanta Matuszczyk | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|