Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2018/2019

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Adam Górnik
11:10 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40 Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
12:45 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15 Sala 124, budynek nr SC-03
Jolanta Matuszczyk
14:20 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 14:20 - 15:50 Sala 124, budynek nr SC-03

Wtorek

Leszek Binert
9:35 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
11:10 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 11:10 - 12:40 Sala 124, budynek nr SC-03
Leszek Binert
11:10 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 11:10 - 12:40 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
12:45 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 12:45 - 14:15 Sala 124, budynek nr SC-03

Środa

Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:10 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Czwartek

Piotr Nowak
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
9:35 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
11:10 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
11:10 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:45 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
12:45 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Piątek

Agnieszka Jaroszewska
9:35 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 9:35 - 11:05 Sala 124, budynek nr SC-03
Bartosz Ligas
9:35 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 9:35 - 11:05 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Bartosz Ligas
11:10 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 11:10 - 12:40 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Bartosz Ligas
12:45 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 12:45 - 14:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
14:20 Ćwiczenia, grupa 19 każdy piątek, 14:20 - 15:50 Sala 124, budynek nr SC-03

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)