Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Adam Górnik
11:10
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 124, budynek nr SC-03
Adam Górnik
12:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 124, budynek nr SC-03
Jolanta Matuszczyk
14:20
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 14:20 - 15:50
Sala 124, budynek nr SC-03
Wtorek
Leszek Binert
9:35
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Adam Górnik
11:10
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 124, budynek nr SC-03
Leszek Binert
11:10
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Krzysztof Zabielny
12:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 124, budynek nr SC-03
Środa
Radosława Hrebenda-Kuenstler
11:10
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piotr Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
9:35
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
11:10
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
11:10
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Janusz Hajduk
12:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
12:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piątek
Agnieszka Jaroszewska
9:35
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 124, budynek nr SC-03
Bartosz Ligas
9:35
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Bartosz Ligas
11:10
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Bartosz Ligas
12:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
14:20
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 14:20 - 15:50
Sala 124, budynek nr SC-03
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: