Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Tenis stołowy [32-TENSTK] semestr zimowy 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jolanta Matuszczyk
15:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 124, budynek nr SC-03

Wtorek

Leszek Binert
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
11:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Jolanta Matuszczyk
15:30 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Agnieszka Jaroszewska
15:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 124, budynek nr SC-03

Środa

Piotr Nowak
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Agnieszka Jaroszewska
9:45 Ćwiczenia, grupa 16 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Czwartek

Piotr Nowak
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
9:45 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
11:30 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
13:45 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Piotr Nowak
15:30 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Piątek

Krzysztof Zabielny
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Krzysztof Zabielny
9:45 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 124, budynek nr SC-03
Leszek Binert
13:45 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
15:30 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)