Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Archiwoznawstwo [W1-HI-AD-S1-ARCH] semestr letni 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Wacław Gojniczek
raz na dwa tygodnie - nieparzyste13:45 Wykład, grupa 1 co drugi wtorek (nieparzyste), 13:45 - 15:15 Sala 336, budynek nr KT-09

Środa

Czwartek

Piątek

Mirosław Węcki
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 137, budynek nr KT-09

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)