Plan zajęć przedmiotu Instrumental Methods in Mineralogy and Petrology [W2-GE-S2-403] semestr zimowy 2020/2021
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Maria Czaja, Evgeny Galuskin, Janusz Janeczek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Danuta Smołka-Danielowska
8:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Maria Czaja, Evgeny Galuskin, Janusz Janeczek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Danuta Smołka-Danielowska,
Sala 108, budynek nr SC-01
Maria Czaja, Evgeny Galuskin, Janusz Janeczek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król
9:30
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:30 - 12:00
Maria Czaja, Evgeny Galuskin, Janusz Janeczek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król
9:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 9:30 - 12:00
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Danuta Smołka-Danielowska
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 13:00
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Danuta Smołka-Danielowska,
Sala 108, budynek nr SC-01
Maria Czaja, Evgeny Galuskin, Janusz Janeczek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król
12:00
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 12:00 - 13:00
Maria Czaja, Evgeny Galuskin, Janusz Janeczek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król
12:00
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:00 - 13:00
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Beata Smieja-Król,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Danuta Smołka-Danielowska
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Kamila Banasik, Irina Galuskina, Rafał Juroszek, Tomasz Krzykawski, Aniela Matuszewska, Danuta Smołka-Danielowska,
Sala 108, budynek nr SC-01
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: