Plan zajęć przedmiotu Podstawy biofizyki dla biologów [W2-S1BI19-1BL-04] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Mariusz Pietruszka
13:45
Wykład, grupa 1
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
8:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:30 - 11:00
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
8:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:30 - 11:00
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
8:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:30 - 11:00
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 14:00
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 14:00
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 14:00
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
14:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 14:30 - 17:00
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
14:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 14:30 - 17:00
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
14:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 14:30 - 17:00
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
17:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 17:30 - 19:45
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
17:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 17:30 - 19:45
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Mariusz Pietruszka
17:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 17:30 - 19:45
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: