Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [W2-S1BI19-1BL-14] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
9:45
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 9:45 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
9:45
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 9:45 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:45
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:45 - 17:00
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:45
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:45 - 17:00
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
17:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 17:15 - 20:30
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
17:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 17:15 - 20:30
Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Adrianna Halama, Karolina Hus, Ewa Mazur, Artur Piński, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Czwartek
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
13:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Piątek
Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
raz na dwa tygodnie - nieparzysteZajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: