Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [W2-S1BI19-1BL-14] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 11:15
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 11:15
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
8:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:30 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 10:00 - 11:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
11:30
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 14:45
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
11:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 14:45
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 12:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
15:00
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
15:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Czwartek
Piątek
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 11:15
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 11:15
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
8:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 8:45 - 9:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
11:30
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 14:45
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
11:30
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 14:45
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
13:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 13:45 - 14:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Kurczyńska
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 16:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
15:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 18:00
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
15:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 15:00 - 18:00
Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Małgorzata Polak, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny