Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [W2-S1BI19-1BL-14] semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:15
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:00
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Wtorek
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
9:00
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:00 - 12:15
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
9:45
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 13:00
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
14:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 14:30 - 17:45
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
14:30
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 14:30 - 17:45
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)