Plan zajęć przedmiotu Biologia rozwoju roślin i zwierząt [W2-S1BI19-1BL-15A] semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Weronika Rupik, Piotr Świątek
8:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz,
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz,
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz,
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 18:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Karol Małota, Agnieszka Sosinka, Anna Urbisz,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: