Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka II [W2-S1BT19-1BT-10] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Nowak
15:30
Laboratorium, grupa 27
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Anna Markowicz
15:30
Laboratorium, grupa 26
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Katarzyna Kasperkiewicz
15:30
Laboratorium, grupa 25
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Krzysztof Sitko
15:30
Laboratorium, grupa 24
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Agnieszka Janiak
15:30
Laboratorium, grupa 23
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Tomasz Płociniczak
15:30
Laboratorium, grupa 22
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Bożena Nowak
15:30
Laboratorium, grupa 21
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Agnieszka Sosinka
15:30
Laboratorium, grupa 20
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Monika Malicka
15:30
Laboratorium, grupa 19
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Agnieszka Babczyńska
15:30
Laboratorium, grupa 18
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Magdalena Noszczyńska
15:30
Laboratorium, grupa 17
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Elżbieta Szulińska
15:30
Laboratorium, grupa 16
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Agata Daszkowska-Golec
15:30
Laboratorium, grupa 15
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Urszula Guzik
15:30
Laboratorium, grupa 14
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alina Kafel
15:30
Laboratorium, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Marzena Kurowska
15:30
Laboratorium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Piotr Siupka
15:30
Laboratorium, grupa 11
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Kornelia Gudyś
15:30
Laboratorium, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
15:30
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Sławomir Sułowicz
15:30
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Sławomir Borymski
15:30
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Renata Kurtyka
15:30
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Monika Gajecka
15:30
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Małgorzata Rudnicka
15:30
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Małgorzata Pawlik
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
15:30
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Barbara Wójcikowska
15:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:30 - 18:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: