Plan zajęć przedmiotu Seminarium licencjackie II [W2-S1BT19-1BT-12] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Mrozik
13:45
seminarium, grupa 27
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 26
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 25
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
13:45
seminarium, grupa 24
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Małgorzata Gaj
13:45
seminarium, grupa 23
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 22
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
13:45
seminarium, grupa 21
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Weronika Rupik
13:45
seminarium, grupa 20
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 19
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Babczyńska
13:45
seminarium, grupa 18
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 17
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Elżbieta Szulińska
13:45
seminarium, grupa 16
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Małgorzata Gaj
13:45
seminarium, grupa 15
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Mrozik
13:45
seminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Alina Kafel
13:45
seminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Małgorzata Gaj
13:45
seminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Kornelia Gudyś
13:45
seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
13:45
seminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
13:45
seminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Małgorzata Gaj
13:45
seminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Eugeniusz Małkowski
13:45
seminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Grażyna Wilczek
13:45
seminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Małgorzata Gaj
13:45
seminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: