Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Wtorek
Środa
Robert Hasterok, Weronika Rupik
9:45
Wykład, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Czwartek
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:30 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:30 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 18:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 18:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 18:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 18:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Piątek
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
15:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: