Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Podstawy struktury Eukaryota W2-S1BT19-1BT-14
Plan zajęć - semestr zimowy 2019/2020


Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-12-02 - 2019-12-08  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny, Ewa Robaszkiewicz
8:30, gr.7
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Karol Małota
8:30, gr.7
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Karol Małota
8:30, gr.8
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Ewa Robaszkiewicz, Anna Ostróżka, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
8:30, gr.8
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Anna Ostróżka, Elżbieta Wolny
8:30, gr.1
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Ewa Robaszkiewicz
8:30, gr.2
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Ewa Robaszkiewicz
9:00
10:00
11:00
11:30, gr.3
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Ewa Robaszkiewicz
12:00
13:00
13:45, gr.5
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Karol Małota, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
13:45, gr.5
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Karol Małota
13:45, gr.6
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Ewa Robaszkiewicz, Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
13:45, gr.6
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Florentyna Błaszczyk, Elżbieta Wolny
13:45, gr.3
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Ewa Robaszkiewicz
13:45, gr.4
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Agnieszka Brąszewska, Florentyna Błaszczyk, Ewa Robaszkiewicz
13:45, gr.4
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Ewa Robaszkiewicz
14:00
15:00
15:30, gr.1
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Ewa Robaszkiewicz
16:00
17:00
18:00
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-2 (2023-01-24)