Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2019/2020

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 13:45 - 18:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12

Wtorek

Środa

Robert Hasterok, Weronika Rupik
9:45 Wykład, grupa 1 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12

Czwartek

Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 8:30 - 13:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 8:30 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 8:30 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:30 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 8:30 - 13:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 13:45 - 18:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 13:45 - 18:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 13:45 - 18:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 13:45 - 18:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12

Piątek

Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:00 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
11:30 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:45 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
15:30 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)