Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2021/2022

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.4
Konwersatorium (216 (SALA WYKL.) bud.KT-12), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:15, gr.4
Konwersatorium (s.B-01 (SALA WYKL.) bud.KT-05), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
9:009:00, gr.2
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Weronika Rupik, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.2
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Weronika Rupik, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.1
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.1
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.8
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.8
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.7
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00, gr.7
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
10:00
10:45, gr.3
Konwersatorium (216 (SALA WYKL.) bud.KT-12), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:45, gr.3
Konwersatorium (s.B-01 (SALA WYKL.) bud.KT-05), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
11:00
12:00
13:00
13:45, gr.6
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.6
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.5
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.5
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.4
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Sosinka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.4
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Sosinka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.3
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.3
Laboratorium (011/012 (SALA CW.) bud.KT-12), Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45, gr.2
Konwersatorium (s.B-01 (SALA WYKL.) bud.KT-05), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:45, gr.2
Konwersatorium (216 (SALA WYKL.) bud.KT-12), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
14:00
15:00
16:00
16:15, gr.1
Konwersatorium (s.B-01 (SALA WYKL.) bud.KT-05), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
16:15, gr.1
Konwersatorium (216 (SALA WYKL.) bud.KT-12), Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
17:00
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)