Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Weronika Rupik, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Weronika Rupik, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:45 - 17:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:45 - 17:30 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 13:45 - 17:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 13:45 - 17:30 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12

Wtorek

Środa

Czwartek

Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 9:00 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Florentyna Błaszczyk, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 9:00 - 13:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 9:00 - 13:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Serhii Mykhailyk, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
9:00 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 9:00 - 13:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Sosinka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 13:45 - 17:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Sosinka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 13:45 - 17:30 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 13:45 - 17:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Serhii Mykhailyk, Anna Ostróżka, Alicja Tomasiak, Elżbieta Wolny
13:45 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 13:45 - 17:30 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12

Piątek

Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:15 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 8:15 - 9:45 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:15 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 8:15 - 9:45 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:45 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:45 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:45 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:45 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 13:45 - 15:15 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
16:15 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 16:15 - 17:45 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Robert Hasterok, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
16:15 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 16:15 - 17:45 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)