Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Wtorek
Środa
Czwartek
Agnieszka Brąszewska, Dominika Raś, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Dominika Raś, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Piątek
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
10:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
10:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 13:00 - 14:30
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 13:00 - 14:30
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
15:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
15:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: