Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12

Wtorek

Środa

Czwartek

Agnieszka Brąszewska, Dominika Raś, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Dominika Raś, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Piątek

Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
10:30 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:30 - 12:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
10:30 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:30 - 12:00 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:00 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 13:00 - 14:30 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
13:00 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 13:00 - 14:30 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
15:30 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Magdalena Kowalska, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
15:30 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)