Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [W2-S1BT19-1BT-14] semestr zimowy 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 4 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 4 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12

Wtorek

Środa

Czwartek

Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Patrycja Mermer, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
8:00 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 12:00 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Hanna Gorol, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Paweł Kaczmarek, Ewa Robaszkiewicz, Elżbieta Wolny
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 12:15 - 16:15 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12

Piątek

Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:45 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
8:45 Konwersatorium, grupa 4 każdy piątek, 8:45 - 10:15 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
jednokrotnie8:45 Konwersatorium, grupa 4 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:45 - 10:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:45 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:45 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
10:45 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
jednokrotnie13:30 Konwersatorium, grupa 2 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 15:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:30 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 13:30 - 15:00 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
13:30 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 13:30 - 15:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
jednokrotnie16:15 Konwersatorium, grupa 1 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 16:15 - 17:45 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
16:15 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 16:15 - 17:45 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Robaszkiewicz, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
16:15 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 16:15 - 17:45 Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)