Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [W2-S1BT19-1BT-16] semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
8:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:45 - 12:00
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
8:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 8:45 - 12:00
Agnieszka Brąszewska, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Artur Piński, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 12:15 - 15:30
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Artur Piński, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Anna Milewska-Hendel, Artur Piński, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
12:15
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 15:30
Agnieszka Brąszewska, Anna Milewska-Hendel, Artur Piński, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
16:30
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 16:30 - 19:30
Agnieszka Brąszewska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agnieszka Brąszewska, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek
16:30
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 16:30 - 19:30
Agnieszka Brąszewska, Anna Milewska-Hendel, Ewa Robaszkiewicz, Katarzyna Sala-Cholewa, Alicja Tomasiak, Justyna Wróbel-Marek, Magdalena Zaranek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Piątek
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 11:15
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 12:45
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Marek Biesiada, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
13:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:00 - 14:15
Marek Biesiada, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)