Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Metabolizm [W2-S1BT19-1BT-18] semestr zimowy 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Ariel Marchlewicz, Agnieszka Mrozik, Daniel Wasilkowski, Andrzej Woźnica
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 11:15 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz, Agnieszka Mrozik, Daniel Wasilkowski, Andrzej Woźnica
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 11:15 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz, Agnieszka Mrozik, Daniel Wasilkowski, Andrzej Woźnica
11:30 Laboratorium, grupa 4 każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz, Agnieszka Mrozik, Daniel Wasilkowski, Andrzej Woźnica
11:30 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz, Agnieszka Mrozik, Daniel Wasilkowski, Andrzej Woźnica
15:00 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 15:00 - 18:15 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz, Agnieszka Mrozik, Daniel Wasilkowski, Andrzej Woźnica
15:00 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:00 - 18:15 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Wtorek

Danuta Wojcieszyńska
14:00 Konwersatorium, grupa 2 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
15:45 Konwersatorium, grupa 3 każdy wtorek, 15:45 - 17:15 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
17:30 Konwersatorium, grupa 1 każdy wtorek, 17:30 - 19:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05

Środa

Czwartek

Agnieszka Mrozik, Danuta Wojcieszyńska
11:30 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Danuta Wojcieszyńska
13:45 Konwersatorium, grupa 4 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz, Daniel Wasilkowski
15:30 Laboratorium, grupa 7 każdy czwartek, 15:30 - 18:45 Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)