Plan zajęć przedmiotu Mechanizmy rozwoju roślin [W2-S1BT19-1BT-29] semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Brąszewska, Dorota Kwiatkowska
15:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:30 - 16:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
9:45
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 12:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
9:45
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 12:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 14:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 14:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 15:30 - 17:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
15:30
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 15:30 - 17:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
17:45
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 17:45 - 20:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
17:45
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 17:45 - 20:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: