Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mechanizmy rozwoju roślin [W2-S1BT19-1BT-29] semestr zimowy 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Agnieszka Brąszewska, Dorota Kwiatkowska
15:30 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:30 - 16:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Wtorek

Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
9:45 Laboratorium, grupa 3 każdy wtorek, 9:45 - 12:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
9:45 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 9:45 - 12:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
12:15 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 12:15 - 14:30 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
12:15 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 12:15 - 14:30 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
15:30 Laboratorium, grupa 3 każdy wtorek, 15:30 - 17:45 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
15:30 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 15:30 - 17:45 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
17:45 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 17:45 - 20:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Dominika Idziak-Helmcke, Dorota Kwiatkowska, Joanna Skrzydeł
17:45 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 17:45 - 20:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Środa

Czwartek

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)