Plan zajęć przedmiotu Rozmnażanie generatywne roślin i embriologia eksperymentalna [W2-S1BT19-1BT-57A] semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Agnieszka Brąszewska, Dominika Idziak-Helmcke, Elżbieta Wolny, Barbara Wójcikowska
19:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Czwartek
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
jednokrotnieNatalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
jednokrotnieNatalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
jednokrotnieNatalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
jednokrotnieNatalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
jednokrotniePiątek
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
8:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:15 - 10:30
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
8:15
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 10:30
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
10:45
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:45 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
10:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:45 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 13:45 - 16:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Adrianna Halama, Katarzyna Nowak, Elżbieta Wolny
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 13:45 - 16:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: