Plan zajęć przedmiotu Techniki informatyczne w biotechnologii [W2-S1BT19-1BT-68] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 10:15
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
10:45
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:45 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:45 - 16:00
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
16:00
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:15
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Czwartek
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
8:00
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
10:45
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 10:45 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
13:45
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 13:45 - 16:15
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
16:00
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 16:00 - 18:15
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Danuta Karczewska, Jerzy Karczewski, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-205 (PRAC. KOMP.), budynek nr KT-05
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)