Plan zajęć przedmiotu Biofizyka dla biotechnologów [W2-S1BT19-1BT-69] semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Dorota Kwiatkowska, Marcin Lipowczan, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
11:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
9:45
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
9:45
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
9:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
9:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 13:45 - 17:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 13:45 - 17:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 13:45 - 17:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 13:45 - 17:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
17:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
17:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
17:15
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
17:15
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: