Plan zajęć przedmiotu Zagrożenia cywilizacyjne i zrównoważony rozwój [W2-S1OS19-1OS-24] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
8:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Elżbieta Szulińska, Gabriela Woźniak
9:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:15 - 13:00
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Elżbieta Szulińska, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Elżbieta Szulińska
9:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:15 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
10:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:30 - 12:45
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
11:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:00 - 14:30
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
11:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:00 - 14:30
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
11:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:45
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
11:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 14:30
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
11:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
13:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:00 - 15:15
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
14:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 14:00 - 16:15
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
14:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 14:00 - 16:15
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 19:30
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
15:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 15:30 - 19:30
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
15:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 15:30 - 17:45
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
15:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 15:30 - 19:30
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Gabriela Woźniak,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 16:30 - 18:45
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz
16:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 16:30 - 18:45
Izabella Franiel, Barbara Franielczyk-Pietyra, Robert Hanczaruk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny