Plan zajęć przedmiotu Techniki i metody analityczne stosowane w ochronie środowiska [W2-S1OS19-1OS-33] semestr zimowy 2020/2021
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Beata Kozłowska
11:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
9:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
11:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B/-1/09, budynek nr CH-02
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
17:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
17:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata
17:15
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Beata Kozłowska, Ewa Mazur, Agnieszka Mrozik, Bożena Nowak, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka, Agata Walencik-Łata,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: